Plakaty to nie tylko skuteczny nośnik reklamowy, ale też ciekawy sposób na kreatywną dekorację wnętrz. Gdzie opłaca się drukować plakat i czemu w internecie?

A może by tak wydrukować sobie plakat online?

Plakaty, plakaciki, plakatunie – kiedyś polowało się na nie w gazetach młodzieżowych, antykwariatach lub kinach, a dziś można je sobie po prostu wydrukować. Świetnie wyglądają w pokoju artysty, prezesa, nastolatka lub u modnej pani domu. To po prostu uniwersalny i ponadczasowy sposób na wyrażenie siebie (lub np. swojej firmy). Dziś możesz wybierać spośród różnych formatów i wzorów, zamawiając poster, który najlepiej Cię wyrazi.

PLAKATY REKLAMOWE - ZAMÓW! >>>

Wydrukuj swoje pomysł na plakatach

Wydrukowanie wyjątkowego plakatu jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki drukarniom online każdy może mieć dziś własną wystawkę unikalnych plakatów. Nie trzeba chodzić już po salonach prasowych, galeriach lub sklepach – plakaty wystarczy zamówić w internecie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy rozważyć wymarzony wzór, dobrać format, a potem już tylko szykować dla niego miejsce na ścianie, podłodze lub na sztalugach. W wielu drukarniach jakość druku jest naprawdę imponująca, czas realizacji krótki, a wysyłka darmowa. Ale to nie wszystko, bo na niektórych stronach znajdziesz też darmowe szablony plakatów online, ale o tym poniżej.

Wydrukuj swój poster online

Plakaty można zamawiać w różnych formatach, np. od A3 (297 x 420 mm), przez wąską szarfę, aż do XXL (1090 x 1530 mm). Możesz wybrać jeden duży plakat lub rozbić kompozycję na różne mniejsze formaty. Plakaty często można też uszlachetniać oraz drukować na różnych podłożach – od cieniutkiego offsetu 90 g aż do solidnej kredy 350 g, w macie lub pomyku. Cienkie plakaty są tańsze i świetnie prezentują się a antyramach lub blejtramach, te grubsze mogą być zawieszane bezpośrednio na ścianie, na sznurkach lub w dowolnej ramie. Plakaty na ścianach dobrze się czują zarówno pojedynczo, jak i w większej grupie – na pewno znajdziesz dla nich idealny układ. Zaprojektuj to po swojemu, a potem po prostu wydrukuj swoje pomysły.

Szablony plakatów online – gdzie ich szukać?

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym plakacie, ale nie masz projektów, umiejętności lub pomysłu (czy tam wszystko naraz), prawdopodobnie spodobają Ci się darmowe szablony plakatów. Wiele z nich zostało przygotowanych przez uzdolnionych projektantów. Efekt? Unikalne, autorskie wzory, i szablony, którymi możesz się częstować. Możesz je oczywiście spersonalizować i dopasować do swojego gustu. Po znalezieniu i dopasowaniu danego wzoru plakatu, możesz od razu zamówić wydruk. Ten już w kilka dni może pojawić się u Ciebie (a za przesyłkę zapłacisz całe 0 zł). To co, jesteś gotowy na niebanalne plakaty?