Gadżety reklamowe przydadzą się w każdej firmie, stanowiąc praktyczny dodatek, wyposażenie biurowe lub prezent. Jakie są najpopularniejsze gadżety firmowe i dlaczego warto je mieć?

Długopis firmowy – gadżet po(d)pisowy

Długopisy z firmowym nadrukiem nadal są jednym z najpopularniejszych gadżetów firmowych. Długopisy mogą mieć różne kolory i kształty, można także na nich nadrukować lub wygrawerować dowolny wzór i napis. Długopisy są tak popularne, bo po prostu zawsze są przydatne – doskonale się odnajdą w każdym biurze, domu lub gabinecie. Długopisy to wdzięczne nośniki reklamowe, które bez większego trudu poniosą wieść o danej firmie w świat. Długopisy są wieczne ja pióra i każdemu pozwolą nieźle się popisać.

Notesy firmowe – gadżet godny zanotowania

Długopisy są  dodatkiem, który w każdym biurze lub na targach rozchodzi się w mgnieniu oka. Kolejnym z takich gadżetów są notesy reklamowe. MOgą się wydawać niepozorne, jednak w rękach wprawnego projektanta, zyskują ogromną moc. Notes to tajna broń kreatywnych grafików i marketerów – bo odpowiednio zaprojektowany odkrywa nowe karty naszej kreatywności. Notesy firmowe występują w różnych formatach, gramaturach i pojemnościach. Notesy wyróżniają się ogromną powierzchnią reklamową – a swoimi pomysłami można zapełnić zarówno okładkę, jak i wszystkie karty. To gadżet, otwarty na rozmaite kolory, wzory i pomysły – wystarczy puścić wodze fantazji (i wysłać go do sprawdzonej drukarni).

notesy firmowe

Kalendarze – gadżet i reklama na 365 dni

Kalendarze firmowe to kolejny gadżet, który łączy  funkcję reklamową z praktyczną. A uzupełniony ciekawą treścią i obrazami – będzie elementem, o który klienci będą się bili. Kalendarz niejedno ma imię i niejeden format. Występuje zarówno jako poręczny kalendarz listkowy, jak i biurkowy, naścienny lub książkowy. Każdy z nich daje ogromne pole do projektowego popisu. Kalendarze mają też wiele talentów – nie tylko organizatorskich, ale też reklamowych, rozrywkowych oraz sentymentalnych. Kalendarze można wypełnić ciekawymi zdjęciami, grafikami oraz zabawnymi sentencjami. Dzięki nim dany przekaz będzie w zasięgu wzroku – i to przez cały rok.

Torby i plecaki reklamowe

Te gadżety także zaliczają się do wielkich zwycięzców – zgrabnie łącząc zastosowanie praktyczne z reklamowym. Bawełniane torby i plecaki z nadrukiem pozwalają dyskretnie roznieść wieści o danej firmie. Wystarczy muśnięcie kolorem, ciekawy pomysł i delikatne logo firmy – i gotowe. Twój przekaz sam rozleje się na różne miasta, ulice i chodniki. Ten gadżet stał się jeszcze popularniejszy od czasu, gdy wprowadzono obowiązkowe opłaty za jednorazowe reklamówki. Dzięki temu umocnił swoją pozycję na podium ulubionych gadżetów reklamowych.

notes reklamowy

Pendrive i zasłonki na kamery komputerowe

To gadżety z grupy tych droższych, ale za to niezawodnych. Zarówno pamięć USB, jak i zaślepka na kamerkę w laptopie są czymś, co najszybciej rozchodzi się wśród pracowników i klientów. To pierwsze, po co sięgają goście na targach. To gadżety, które można jedynie opatrzyć naszym logo lub też wybrać dedykowaną wersję o wybranym kształcie, kolorze i unikalnej bryle. Jeśli więc szukasz gadżetowych pewniaków – niekoniecznie w wersji ekonomicznej – te elementy na pewno się sprawdzą. Zawsze.