O programie Photoshop słów parę

O programie Photoshop słów parę


Jednym z najbardziej znanych i wyjątkowo chętnie wykorzystywanych do codziennej pracy z grafiką programów pozostaje Photoshop. Ten w pełni profesjonalny, dostępny nawet online program, pozwala na wdrożenie szeroko pojmowanych działań związanych z edycją grafiki rastrowej, obsługą kształtów wektorowych, ale nie tylko Nowoczesne technologie pozwalają nawet na modyfikację modeli 3D. Co jeszcze możliwe jest dzięki zastosowaniu funkcji w Photoshopie?

Zastosowań Photoshopa kilka

 

Photoshop to program na tyle uniwersalny i łatwy w obsłudze, że z jego zasobów korzystają użytkownicy w każdym wieku. Trend ten nie powinien dziwić dziś nikogo – program pozwala na wdrożenie naprawdę szerokich możliwości. Umożliwia m.in.:

 • edycję i obróbkę fotografii cyfrowej;
 • tworzenie grafik na potrzeby własne, do umieszczenia w Internecie, a nawet do profesjonalnego wykorzystania poligraficznego;
 • tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych i efektownych projektów, bogatych w rozmaite warstwy, filtry, maski czy efekty;
 • tworzenie grafik dostępnych w wyjątkowo bogatej rozdzielczości;
 • wdrożenie szybszej i wygodniejszej pracy z grafiką i aplikacjami;
 • tworzenie stron internetowych;
 • projektowanie aplikacji mobilnych;
 • retuszowanie zdjęć;
 • dopasowywanie, przycinanie, usuwanie obiektów, zabawy kolorami… i wiele innych

 

Program dla każdego

 

Photoshop jest flagowym programem stworzonym przez Adobe Systems. Z powodzeniem dostępny pozostaje zarówno w środowisku Windows, jak i na platformie macOS. Jeśli by wskazać na przeznaczenie, z pewnością korzystanie z niego polecane jest wszystkim tym, którzy zajmują się zarówno grafiką amatorsko, jak i zawodowo. Funkcjonalności programu tego bowiem, dzięki łatwej i wygodnej obsłudze oraz nieskomplikowanym, gotowym już szablonom, możliwe są do opanowania przez osoby praktycznie w każdym wieku. Z Photoshopa korzystają dziś nie tylko różnego rodzaju artyści i rzemieślnicy graficzni, ale również fotografowie czy projektanci.

Photoshop to program dla tych, którzy widzą więcej i chcą więcej. Dla pasjonatów piękna w każdym wydaniu – czy to amatorskim czy zawodowym. Godny polecenia w 100%.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

  ABC grafiki

  Czym różni się font od czcionki, do czego służą mockupy i dlaczego do druku należy używać kolorów w wersji CMYK, a nie RGB - o tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się dzięki naszemu serwisowi.